POBIERZ PROGRAM PITY 2015/2016 ZA DARMO

POBIERZ PROGRAM PROGRAMOWI PRZEZ KILKA LAT ZAUFAŁO BAGATELA 9MLN PODATNIKÓW!

Pity 2015 - darmowy program pit

PIT 2015 przez internet - znany również jako program PITy 2015 Format, program który możesz znaleźć w gazetach - np. rzeczpospolitej, prawnej, czy wyborczej to prosta w obsłudze bezpłatna aplikacja do wypełniania zeznań podatkowych za 2015 r. - rozliczasz się w 2016.  W programie wypełnisz wszystkie deklaracje podatkowe, załaczniki i formularze NIP i wyślesz je bez formy papierowej za pomoca funkcji e-deklaracje 2.0 przez internet  Aplikacja jest zgodna z wymogami Ministerstwa Finansów, skarbówki oraz rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - pte.pl

Ściągnij darmowy program PITy 2015:

darmowy program do pitów

Licencja: free, darmowa, bezpłatna na program do PIT dla profesjonalisów - nie czekaj! Ściagaj z pity2015.com.

 

Dlaczego program do pit jest darmowy?

Możesz wypełnić darmowe PITy 2015 za pomocą darmowego programu dzięki licencji udzielanej przez zarówno twórców oprogramowania jak i organizacje pożytku publicznego, które owy darmowy program pit udostępniają. Na czym to polega? Otóż, korzystając z programu w pewny sposób zobowiązujesz się do wsparcia organizacji pozarządowych (NGOsów) poprzez przekazanie na jedną z nich 1% swojego podatku. Do takiej sytuacji dochodzi tylko i wyłacznie w przypadku, jeśli odprowadzisz podatek. Jeśli według wyliczeń programu nie powinieneś zapłacić podatku, a nalezy Ci się zwrot, to programie nie wyświetli się KRS OPP.

 

Darmowy program PIT - gazeta czy internet?

W wielu kioskach pojawiają się już od początku roku róznorakie programy do PITów jak. np.

Programy te pochodzą najczęsciej od tego samego producenta, a program porównywalnej jakosci, natomiast aktualizowany na bierząco można pobrać z intenetu, polecamy skorzystanie z naszego darmowego programu do pit w 2016 - strona stworzona po to, aby ułatwić pobranie aplikacji. Polecamy!